ترجمه مقاله کمک فنر و ضربه گیر ها

با کلیک بر روی پرداخت آنلاین، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

 • ترجمه مقاله کمک فنر و ضربه گیر ها

  دسته :

  مکانیک

  فرمت/ورد تعداد صفحات ترجمه شده 7
  قیمت : 4500 تومان

   

   
 •  
::
توضیحات بیشتر در مورد ترجمه مقاله کمک فنر و ضربه گیر ها :

ترجمه مقاله کمک فنر و ضربه گیر ها

فهرست

عنوان انگلیسی مقاله: Dampers Shock Absorber
عنوان فارسی مقاله: ضربه گیرو کمک فنر
دسته: مکانیک
فرمت فایل ترجمه شده: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ٧
چکیده ترجمه:
تا زمانی که خودرویی فاقد یک ساختار تقلیل دهنده نیرو باشد، فنر آن، انرژی را که از یک دست انداز جذب کرده، به صورت و آهنگ کنترل نشده ای پخش کرده و رها می سازد. فنر در بسامد طبیعی خود باز و بسته می شود تا جایی که همه انرژی را که جذب کرده، از دست بدهد. تعلیقی که تنها بر اساس فنرها طراحی و ساخته شده باشد، سواری بسیار پرتحرک و بسته به نوع زمین، خودرویی غیرقابل کنترل را به وجود می آورد.
در تعریف ضربه گیر، یا کمک فنر، باید گفت “وسیله ای برای کنترل حرکات نامطلوب فنر در طی فرآیند تقلیل.” کمک ها، کار تقلیل نیروی حرکات لرزشی را بر عهده دارند، بدین صورت که انرژی جنبشی (حرکت تعلیق) به انرژی گرمایی تبدیل می شود، و انرژی گرمایی نیز در سیّال روغنی (هیدرولیکی) از بین می رود. برای درک بهتر طرز کار آن، به درون یک کمک فنر نگاهی می اندازیم تا ساختار و عملکردش را بهتر ببینیم.
 کمک، اساساً یک پمپ روغن است که مابین بدنه خودرو و چرخ های آن قرار گرفته است. سر بالایی آن به بدنه (که همان وزن معلق باشد) و سر پایینی اش به اکسل، نزدیک چرخ (که همان وزن نامعلق باشد)، اتصال دارد. در یک طرح دو لوله ای، که یکی از رایج ترین انواع کمک ها می باشد، سر بالایی (از داخل) به یک میل پیستون متصل است، که آن نیز خود به یک پیستون اتصال دارد، که در نهایت پیستون در لوله ای حاوی سیّال روغنی قرار دارد. لوله ی داخلی را لوله فشار و لوله ی خارجی را لوله ذخیره (محافظ) می نامند. لوله ذخیره، سیال روغنی مازاد را ذخیره می کند.

ترجمه مقاله کمک فنر و ضربه گیر ها

قیمت : 4500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]


دانلود انواع فایل های دانشجویی ترجمه ,مقاله ,لوله ,ضربه ,انرژی ,دانلود ,ترجمه مقاله ,انگلیسی مقاله ,فایل ترجمه ,انرژی گرمایی ,4500 تومان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب جالب در مورد زیبایی دانلود فیلم , آهنگ , سریال , فول آلبوم , لینک مستقیم اسکوپ ، مطالب مختلف علمی و سرگرمی باشگاه ورزشی پدیده شاهرود اقدام پژوهی ممبرپلاس|افزایش اعضای واقعی کانال تلگرام تبریزموزیک دوکس گیم سایت دانلود اندروید 12.1 چنل گروپ | معرفی شبکه های اجتماعی چه موادی از سنگها تهیه میشود دانلود رمان اسیر یک روانی pdf نمونه پرسشنامه از خدمات درمانی آغاز ثبت نام کنکور ۹۸ از هفته آینده متن آهنگ lord of castamere دانلود اهنگ ترکیه ای گل گل گوله گل پاسخنامهکلیدیآزمونبلوچی31فروردینgo درس ازادفارسی چهارم دبستان کرم زیبایی شمعدانی اکسیر ده کاره Pair-wise key agreement and hop-by-hop authentication protocol for MANET